مرجع خبری رئال مادرید : زین الدین زیدان اسطوره رئال مادرید گفتگویی با تونی پارکر داشت و در مورد دوران حضورش در رئال مادرید نیز صحبت کرد.

رونالدو نازاریو:”بامزه بود که با رونالدوی برزیلی در تیم بودم و به من می گفت:” امروز دو لایی خواهم زد.” و همین کار را هم می کرد. می دانست که اگر حرفی بزند و به آن عمل نکند، همه او را  سوژه می کنند.”

جام جهانی:” قهرمانی این تورنمنت حسی فراموش نشدنی را داشت. بیش ازر 25 سال از آن می گذرد اما همچنان حس فوق العاده ای دارد.”

مربیگری:” هرگز نمی خواستم مربی شوم. اما با این وجود دوست داشتم که در دفترم باشم و با بازیکنان صحبت کنم و حالا طرفدار مربیگری شده ام.  مربیگری و بازی کردن دو چهره کاملا متفاوت دارند. به عنوان بازیکن فقط باید به خودت نگاه کنی هر چند که همه برای تیم بازی می کنیم. این چیزی است که در کل دوران فوتبالم وجود داشته است. باید برای خودم و هم تیمی هایم بازی می کردم و این برایم قابل درک بود اما به عنوان مربی باید گروهی 27 نفره را تشکیل بدهی. هر چقدر باشگاه بزرگ تر باشد، عظمت رختکن بیشتر می شود و باید با آن کنار بیایی.  مربیگری شغلی متفاوت است و به صرف زمان بیشتری نیاز دارد. به عنوان مربی به خانه می روی و کار دیگری نداری اما به عنوان مربی باید به همه چیز دقت کنی و مراقب همه چیز باشی. “