مرجع خبری رئال مادرید : نیکو پاز با سوپرگلش در بازی رئال مادرید و ناپولی به شدت مورد تحسین قرار گرفته است. این بازیکن با گلش توانست به ناجی رئال تبدیل شود و با 19 سال و 82 روز سن اولین گلش را برای رئال مادرید به ثمر برساند.

نیکو با نظر شخص آنچلوتی به تیم بزرگسالان رسید و در سومین  بازی خود اولین گلش را زد. این بازیکن بازی به بازی بهتر شده  و به خوبی نشان داده ک هاینده بزرگی پیش رویش دارد.  مصدومیت سبایوس باعث شد تا نیکو در تور رئال مادرید در آمریکا حضور داشته باشد و با جو تیم آشنا شود.  با وجود این که رئال مادرید هشت هافبک در ترکیبش دارد، مصدومان پرشمار به نیکو این فرصت را داد تا در تیم بزرگسالان بازی کند که به خوبی از فرصت هایش استفاده کرد و درخشید.

نیکو حالا ستاره اصلی آکادمی رئال مادرید است اما زمانی اتلتیکویی ها به شدت به دنبالش بودند.  در حقیقت سیکستو آلفونسو، استعدادیاب رئال مادرید در جزایر قناری شخصا نیکو پاز را کشف کرد. او که پیش از این خسه رودریگز، ماسکاری و بورخا آلونسو را به رئال مادرید آورده بود، این بار نیکو پاز را به رئالی ها پیشنهاد داد. نیکو در آوریل 2019 و در سن یازده سالگی به رئال آمد. در آن زمان اتلتیکویی ها نیز به شدت به دنبالش بودند. رئال مادرید برای این که نظر نیکو و خانواده اش را جلب کند، شرایط سفر ا«ها از تنه ریف به مادرید را مهیا کرد. نیکو در ابتدا به تیم نونهالان رئال ملحق شد و مراحل ترقی را به سرعت طی کرد.