مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید در بازیهای اخیرش روند گلزنی خوبی را داشته است. در حقیقت با وجود مصدومیت وینیسیوس همچنان حال و روز خط حمله رئال مادرید خوب است. رئال مادرید از زمان تساوی بدون گل مقابل رایو تا کنون روند کاملا خوبی را داشته است.

رئال مادرید در چهار بازی اخیرش 15 گل زده و فقط سه گل خورده را داشته  است. تیم آنچلوتی در این بازه توانسته والنسیا و کادیز را با نتایج پنج بر یک و سه بر صفر در هم بکوبد و در مقابل براگا و ناپولی با نتایج سه بر صفر و چهار بر دو پیروز شده است.  رودریگو گوئس با ثبت شش گل در این بازیها درخشیده و 40 درصد از گلهای رئال را زده است. او چهار پاس گل هم داده است. در واقع رودریگو روی ده تا از این پانزده گل، تاثیر مستقیم داشته است. این در حالیست که او تا پیش از بازی با رایو فقط دو گل و یک پاس گل داشت.

رئال مادرید در این چهار بازی میانگین 3.75 گل در هر بازی را داشته آن هم در حالی که تا بازی با رایو فقط رئال مادرید دو گلباران داشت : چهار بر صفر مقابل اوساسونا و سه بر صفر مقابل ژیرونا.  رئالی ها تا بازی با رایو در 15 بازی 29 گل زده بودند و میانگین 1.93 گل در هر بازی را داشتند و حالا این میانگین دو برابر شده است.

آنچلوتی در اولین فصلش در رئال یعنی فصل 14-2013 میانگین 2.68 گل در هر بازی را داشت و فصل بعدش این عدد به 2.74 گل در هر بازی رسید. کارلو در فصل 22-2021 به 2.19 گل در هر بازی رسید و فصل بعدش این عدد 2.08 گل بود. تیم کارلو در این فصل 2.32 گل در هر بازی داشته است.