مرجع خبری رئال مادرید : خوزه فلیکس دیاز خبرنگار مارکا در گزارشی به بررسی آینده مودریچ پرداخته است. این منبع گزارش داده که مودریچ هنوز در رئال مادرید یا تیم ملی کرواسی خودش را در خطر پایان نمی داند. در حقیقت سالهاست که همه می گویند که لوکیتا به آخرین بازی خود در رئال مادرید یا تیم ملی کرواسی نزدیک شده است اما لوکیتا با تلاش و ممارست ورق را به سوی خودش برمی گرداند.

مودریچ همیشه با آرامش و بدون هیاهو کار خود را می کند و درون زمین حقش را به دست می اورد. در حال حاضر نیز چیزی در مورد آینده مودریچ مشخص نیست.  در حقیقت دالیچ سرمربی کرواسی گفت که نمی توان گفت که یورو، آخرین تورنمنت مودریچ است. هافبک رئال مادرید نیز همین نظر را دارد. مودریچ هر بار که بازی می کند، بهترین نمایش خود را ارائه می دهد و سطح فوق العاده ای داد.  لوکیتا در مادرید کنار خانواده اش خوشحال است و سعی می کند که از فوتبال لذت ببرد.

لوکیتا هنوز رویای کسب جام در تیم ملی کرواسی دارد و می خواهد جامهای بیشتری در رئال مادرید کسب کند. اگر مودریچ سال بعد در رئال مادرید بماند، بالاتر از پوشکاش به مسن ترین بازیکن تاریخ رئال مادرید تبدیل می شود. لوکیتا در حال زندگی می کند و نمی توان در موردش چیزی را قطعی دانست.

البته در حال حاضر مدیران رئال هیچ تماسی با مودریچ در مورد تمدید نداشته اند اما لوکیتا هنوز امیدوار است که شرایط را عوض کند.