مرجع خبری رئال مادرید : کیلیان امباپه مهاجم فرانسوی پی اس جی از ساعاتی دیگر رسما در دسترس رئال مادرید خواهد بود.

در حقیقت بر اساس قوانین فیفا از اولین دقیقه سال 2024 ، (ساعت 2:31 بامداد فردا به وقت ایران!)، امباپه بر اساس قانون این حق را دارد که با هر باشگاهی در دنیا مذاکره کند چرا که به شش ماه پایانی قراردادش با پی اس جی می رسد و پاریسی ها نیز حق هیچ گلایه ای را ندارند.

بر اساس قوانین فیفا از  ساعاتی دیگر رئال مادرید می تواند صرفا با ارسال ایمیلی به پی اس جی به آنها اطلاع بدهد که با امباپه مذاکره می کند و بعد از آن نیز با بازیکن فرانسوی مذاکره کند.

در حال حاضر رسانه های نزدیک به رئال مادرید گزارش داده اند که رئال به امباپه اولتیماتومی 15 روزه خواهد داد و این بازیکن تا 25 دی فرصت دارد تا اعلام کند که با رئال مادرید قرارداد امضا می کند یا نه. در واقع رئالی ها می خواهند از همین حالا خرید امباپه را برای فصل آینده قطعی کنند و پاداش انتقال 130 میلیونی را برای او آماده کنند.

رسانه های مادریدی مدعی هستند که اگر این بار امباپه تا 25 دی پاسخی ندهد، انتقالش به رئال برای همیشه منتفی می شود اما کیلیان نشان داده که به عنوان یک پول پرست حرفه ای، به خوبی دیگران را بازی می دهد و هیچ بعید نیست که برای یک بار دیگر بخواهد مدیران پا به سن گذاشته رئال مادرید را سر کار بگذارد. در هر صورت زمان نشان می دهد که سریال هفت ساله امباپه همچنان ادامه پیدا می کند یا بالاخره به پایان خود می رسد.