مرجع خبری رئال مادرید : تصمیم فاجعه بار خیل مانزانو در مورد مردود کردن گل بلینگام به حدی غیرقابل قبول بود که حتی والنسیایی ها نیز آن را قبول ندارند!

هوگو دورو مهاجم والنسیا :” قبل از ضربه کرنر، داور گفت که این آخرین صحنه بازی است. نمی دانم که چرا این قدر طول دادا که سوت بزند. رئالی ها را درک می کنم. گیورگی توپ را دفع کرد و وقتی که براهیم سانتر کرد، سوت زد. یا باید قبلش سوت می زد یا نباید سوت می زد. البته از نظر من به طور کلی داوری خوب بود. گل اولشان در نیمه اول خیلی به ما ضربه زد .رئال مادرید تیم فوق العاده ای دارد و تلاش می کنیم که ادامه بدهیم.  موقعیت هایی مثل موقعیت پتر را داشتیم. تلاش فوق العاده ای داشتیم. به مستایا به خاطر رفتارشان تبریک می گویم.  به وینیسیوس  گفتم که روی بازی تمرکز کند چون بازیکن فوق العاده ایست. نیازی نیست که وارد جنجال ها شود. باید مثل امروز بازی کند که دو گل زد. به او روحیه دادم تا به این روند ادامه بدهد.”

پیتر فدریکو بازیکن قرضی رئال مادرید :” تیم و جو فوق العاده بود. مقابل یکی از بهترین تیم ها بازی کردیم و مهم این بود که امتیاز گرفتیم. در طول هفته سخت تمرین کرده بودیم و از نظر شخصی و تیمی راضی هستیم. هواداران فوق العاده هستند.”

باراخا سرمربی والنسیا نیز در مورد بازی صحبت کرد:” علای کار کردیم. اتفاقات زیادی در بازی رخ داد. در نیمه اول فرصت طلب بودیم. گل اولشان به ما ضربه زد. تیم خوب بود. گل دوم را خوردیم و دیاخابی مصدوم شد. با این وجود به خوبی طاقت آوردیم.  صحنه آخر بازی را دیدم. وقتی توپ به کرنر رفت، داور گفت که اخرین صحنه است. دیدم که داور بعد از دفع توپ توسط ما، به سوی سوتش رفت. فکر می کرد که بازی تمام شده است. آنها در نیمه اول نیز در وقت اضافه گل زدند و بعد از آن روی فرصت ما، توپ را قطع کرد. “