مرجع خبری رئال مادرید : ژاوی هرناندز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل رئال مادرید شرکت کرد.

کلیدهای ال کلاسیکو:” رئال مادرید در اولین دقایق هر نیمه فشار خواهد آورد. باید با توپ خیلی شجاع باشیم. این سناریوی فوق العاده ایست تا شخصیتمان و تلاشمان را نشان بدهیم. اولین دقایق کلیدی هستند.”

صحبت های گوندوغان:” مشکلی وجود ندارد و همه چیز حل شده.”

حذف:” باید حس و حال تیم را عوض کنیم. خشم و ناراحتی بازی قبلی به ما کمک می کند تا فوتبال بسیار خوبی ارائه بدهیم. به مصاف رئال مادریدی می رویم که بسیار قدرتمند و قوی است. ”

پیروزی رئال مادرید مقابل سیتی:” رئال مادرید باید دفاع می کرد. به مصاف بهترین تیم دنیا می رفتند و خیلی از اوقات بر خلاف میلت باید این کار را انجام بدهی. خیلی خوب دفاع کردند و این کاری بود که کاملا بر حق انجام دادند. در برخی لحظات بازی باید تیم غالب باشی. فردا باید فرصت طلب باشیم چون رئال مادرید همین طور است.”

ژن رقابت در رئال مادرید:” بارها پیروز شده اند و وقتی که بارها پیروز می شوی، اعتماد به نفست هم بیشتر می شود. فکر نمی کنم که خوش شانس باشند، فکر می کنم که با تلاش و همدلی به موفقیت می رسند. عادی نیست که رئال مادرید در سه سال اخیر دو بار بهترین تیم دنیا را حذف کرده است. ما در اسپانیا با چنین تیمی یعنی رئال مادرید رقابت می کنیم.”

جو رختکن بارسا:” مشکلی وجود ندارد. وقتی سوء نیت وجود ندارد، مشکلی هم وجود ندارد. بحث حل شده است.”

حس و حال بارسا در برنابئو:” به رئال مادرید احترام می گذاریم. در 31 بازی لالیگا فقط یک شکست داشته اند. آمار شگفت انگیزی دارند. ما فقط چهار امتیاز کمتر از فصل قبل داریم. فردا این فرصت را داریم تا مقابل یک تیم بزرگ، رقابت کنیم.”

فینال فردا:” برای ما، این مهمترین بازی فصل است. باید برنده شویم. در صورت پیروزی به پنج امتیازی آنها می رسیم. این سناریویی است که دوستش داریم. سعی می کنیم که در برنابئو رقابت کنیم  و پیروز شویم.”

شرایط قراردادش:” فردا جلسه ای نداریم. فردا باشگاه مهم خواهد بود. برای لالیگا بازی می کنیم و اگر برنده نشویم، کارمان خیلی مشکل می شود. بحث من زیاد مهم نیست. زمان برای صحبت زیاد است.”

خستگی رئال پس از بازی اتحاد:” فکر می کنم که این چیزی است که آنها باید در نظر بگیرند و نه ما. به خستگی بازیکنانشان بستگی دارد. ما شرایط خوبی داریم و آماده یپروزی هستم اما فکر نمی کنم که خستگی روی چنین بازیهایی زیاد تاثیر بگذارد.”

عواقل احتمالی ال کلاسیکو:” به سناریویی مثبت فکر می کنم که می توانیم بازی مثبتی داشته باشیم، پیروز شویم و به پنج امیتازی برسیم. حس مثبتی دارم و برای بردن وارد زمین می شویم.”

سوتو گرادو و انتقادهای شبکه رئال از داور:” صحبت در مورد داور ، کمکی به ما نمی کند. می خواهیم که  داور بهترین عملکردش را داشته باشد و هدف همه داوران همین است.”

ناراحتی مقابل پی اس جی :” در جریان بازی گاهی نمی توانی بی عدالتی ها را تحمل کنی. این فرصی طلایی برای ما بود و حیف شد. وقتی یازده به یازده بازی می کردیم، خیلی خوب بودیم.”

سیستم:” صرفنظر از این که رافینیا بازی کند یا زمانی گاوی بازی می کرد و … مهم است که یک بازین بتواند به دفاع کمک کند، از فاضها بهره ببرد و توپ لو ندهد. چند گزینه برای بازی در این پست داریم.”