مرجع خبری رئال مادرید : آنچلوتی برای بازی یکشنبه مقابل بارسلونا، نگران خستگی بازیکنانش است. در حقیقت کارلو می داند که تیمش پس از بازی با سیتی از نظر بدنی ویران شده است  و باید سعی کند که ترکیبی را مقابل بارسا قرار بدهد که بتواند نتیجه مناسبی را کسب کند و به حریف، شانس زنده شدن در لالیگا را ندهد.

وینیسیوس و کارواخال در بازی با سیتی با خستگی بدنی وحشتناکی از زمین خارج شدند و هیچ کدامشان از نظر بدنی برای بازی با بارسا در آمادگی کامل قرار ندارند.  به جز مندی که شنبه با تیم تمرین نکرد، هیچ بازیکنی دچار مصدومیت نیست اما آنچلوتی باید خستگی بازیکنانش را در نظر بگیرد.

اگر رئال مادرید مقابل بارسا پیروز شود، در فاصله شش هفته به پایان لالیگا، اختلافش با آنها به یازده امتیاز می رسد و قهرمانی را تقریبا قطعی می کند. رلوو گزارش داده است که آنچلوتی در نظر دارد که به سه بازیکن فیکس بازی با سیتی استراحت بدهد.

لوکاس وازکز شانس زیادی برای فیکس شدن مقابل بارسا دارد. این بازیکن در مقابل سیتی نیز 20 دقیقه در پست بال راست بازی کرد و پنالتی خود را به گل تبدیل کرد. او آماده است تا در ترکیب اصلی قرار بگیرد تا دنی کارواخال با فکر بازیهای حساس پایان فصل نظیر بازی با بایرن، کاملا ریکاوری کند و ریسک مصدومیت را به جان نخرد.  زوج رودیگر-ناچو در پست دفاع میانی می مانند. بازیکن آلمانی با وجود تعدد بازیها، خسته نیست و می تواند فیکس شود. میلیتائو نیز می تواند از روی نیمکت وارد زمین شود. در مورد پست دفاع چپ، تردید وجود دارد. اگر مندی به بازی نرسد، از میان کاماوینگا و فران گارسیا، یکی جای او را می گیرد.

اورلین شوامنی که مقابل سیتی مصدوم بود، در ترکیب قرار می گیرد. اگر کاماوینگا به پست دفاع چپ برود، شوامنی جای او را در خط هافبک می گیرد در غیر این صورت ممکن است یکی از میان کروس و کاماوینگا استراحت کند.  فدریکو والورده همچنان در ترکیب اصلی می ماند و بلینگام، وینیسیوس و رودریگو نیز در ترکیب اصلی خواهند بود.

در واقع به نظر می رسد که لوکاس و شوامنی قطعا در ترکیب بازی با بارسا حضور خواهند داشت و سومین تغییر ترکیب هم به شرایط بدنی مندی بستگی دارد. از سویی مودریچ نیز شانس فیکس شدن به جای کروس را دارد.