مرجع خبری رئال مادرید : رائول گونزالس اسطوره رئال مادرید و سرمربی کنونی کاستیا درها را به روی جدایی از رئال مادرید باز کرده است.

آس گزارش داده است که وکیلش خینس کارواخال در حال بررسی پیشنهادهاست. اخیرا شایعاتی در مورد تمایل سویا به او مطرح شده که باشگاه آندلوسی تکذیب کرده است. چندین باشگاه بوندسلیگایی نیز با او تماس گرفته اند اما هیچ کدام پیشنهاد جدی نداده اند.

رائول در حال بررسی پیشنهادهایش است که همه چیز به پیشنهادهایی که به دست او می رسد، بستگی دارد. ایده او این است که به مربیگری ادامه بدهد و در روزهای اخیر فلیکس ماگات، سرمربی سابقش در شالکه با او تماس گرفته است و از او خوساته تا به فوتبال آلمان ملحق شود.

رائول همیشه دوست داشته که سرمربی تیم بزرگسالان رئال مادرید شود. در سال 2021 و پس از جدایی زیدان، او به این گزینه خیلی نزدیک بود اما در نهایت باشگاه سراغ آنچلوتی رفت.  حالا شرایط خیلی متفاوت است. رائول صندلی خود را محکم کرده و حداقل یک سال دیگر در تیم خواهد بود و رائول باید در مکورد اینده اش تصمیم بگیرد.

رائول برای آینده خود دو گزینه دارد. گزینه اولش لالیگاست که تجربه خوبش در کاستیا باعث می شود که مشتریان خوبی در این لیگ داشته باشد. گزینه دیگرش هم فوتبال آلمان است.