مرجع خبری رئال مادرید : آس گزارش داده است که امباپه و اندریک، خریدهای قطعی رئال مادرید در تابستان بعدی هستند. باشگاه به خرید آلفونسو دیویس در پست دفاع چپ نیز فکر می کند و باشگاه به دنبال خرید جایگزین برای کروس نخواهد بود.

البته آس گزارش داده است که باشگاه برای سال 2025 به یک خرید کهکشانی فکر می کند: فلوریان ویرتز. به گفته این منبع علاوه بر پرز در حال حاضر جونی کالافات، خوزه آنخل سانچز و سانتیاگو سولاری نیز به خرید این بازیکن علاقمند هستند. هافبک لورکوزن یکی از پدیده های فصل فوتبال اروپا بوده و عملکرد درخشانی داشته و  در سن 21 سالگی یکی از جواهرات فوتبال اروپا به شمار می رود.

ویترز قابلیت حضور در پست های مختلف خط حمله را دارد و در هر چهار پست هجومی (مهاجم نوک، وینگر چپ و راست و هافبک هجومی) می تواند بدرخشد. این بازیکن در حال حاضر در سایت ترانسفرمارکت 110 میلیون یورو قرار دارد.

به گفته آس،  رئال می خواهد در سال 2025 ، ژابی و ویرتز را با هم به رئال مادرید بیاورد. در حقیقت ژابی در این فصل به عنوان سرمربی لورکوزن عملکرد خوبی داشته و می تواند جانشین مطئنی برای آنچلوتی باشد و ویرتز که رابطه خوبی با او دارد، می تواند به رئال مادرید ملحق شود.