مرجع خبری رئال مادرید : کیلیان امباپه مهاجم فرانسوی پی اس جی در ورد بحث حضور خود در المپیک گفت :” باید منتظر بمانیم. نیازی نیست که خواسته ام را بگویم چون همه آن را می دانند. باید اجازه بدهیم که اتفاقات خودشان رخ بدهند اما بازیهای المپیک خاص هستند، به خصوص در پاریس. می خواهیم که فصل را خوب تمام کنیم.”

امباپه در مصاحبه اخیرش در پاسخ به پرسشی در این باره که آیا به رئال ملحق می شود، با خنده گفت:” من پی اس جی را ترک می کنم و این تنها چیزی است که در حال حاضر یا قطعیت می دانم.” و در مورد حرفهای مادرشد که گفته بود که همه می دانند که او کجا خواهد رفت هم گفت:” اگر او خبری دارد، از او بپرسید چون من چیزی نمی دانم (می خندد).”

از سویی  بر اساس اخبار منتشر شده، قرار است که مالیات کمتری از افراد خارجی گرفته شود که در شهر مادرید سرمایه گذاری می کنند. کیلیان امباپه چنین شرایطی دارد و در صورت پیوستن به رئال مالیات کمتری می پردازد. به همین این قانون جدید به “قانون امباپه” معروف شده است. گونزاو برناردوس اقتصاد دان اسپانیایی از شورای شهر مادرید به خاطر این قانون انتقاد کرد.  در زمانی که بکام به رئال پیوست هم قانون مشابهی اجرا شده بود که در آن زمان به “قانون بکام” معروف شد.

خبر دیگر در مورد امباپه این است که لارازون گزارش داده که این بازیکن رسما کاغذبازی های اداری را به سرانجام رسانده و خانه ای را در شهر مادرید با قیمت هجده میلیون یورو خریده است. او هم محله ای سرجیو راموس خواهد بود و در محله ای نزدیک به شهرک ورزشی رئال مادرید زندگی خواهد کرد.

اکیپ همچنین گزارش داده است که رئال مادرید تصمیم نهایی خود را گرفته است و به کیلیان امباپه اجازه نخواهند داد که به المپیک برود و تصمیم رئال در این باره قطعی است.