مرجع خبری رئال مادرید : کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی رئال مادرید در مورد فینال چمپیونزلیگ صحبت کرد. وی اظهار داشت :” سعی می کنیم که از شرایط خوبمان استفاده کنیم و در حال حاضر شرایط خوبی داریم. نگرانی وجود خواهد داشت اما هدفمان این است که تا بیشترین حد ممکن پیش برویم. باید از حال لذت ببریم. این مهمترین بازی سال است و باید از ان بهره ببریم. خیلی خوشحالیم که به فینالی دیگر راه یافتیم. دورتموند لایق حضور در فینال است، رئال مادرید نیز همین طور. تیم منسجمی دارند که نفرات خوبی دارد.”

ویژگی های تیم:” بهترین کیفیتی که تیم در این فصل از خودش بروز داده، رفتار ، تمرکز و تلاش تیمی است. فکر می کنم که در این فصل این مسئله تفاوت ایجاد کرده است و با وجود مشکلات، خیلی خوب بوده است. می توان گفت که تیم از نظر کیفیت ، جدیت و توانایی شرایط خوبی دارد.”

ناامید نشدن:” سخت است که توضیح بدهیم که یک بازیکن در زمان پوشیدن این پیراهن چه حسی دارد. این تاریخچه و سنت این باشگاه است. این گروه از بازیکنان در رئال مادرید نقش مهمی دارند و این باعث می شود که با انرژی ظاهر شویم.”

راز تداوم حضور روی نیمکت:” پیش از هر چیز دو نکته را می گویم: عشق و عدم  عقده. فکر می کنم که عقده داشتن یک بیماری است و خوشبختانه عقده ندارم. با هیجان و اشتیاق ظاهر می شوم و همین باعث می شود که به جلو حرکت کنم.”

فلسفه مربیگری:” به خلاقیت بازیکنان در زمانی که صاحب توپ می شوند، باور دارم. بدون توپ و با فداکاری و با تمرکز به کار ادامه می دهم و خلاقیت اساسی است به خصوص با بازیکنانی نظیر بازیکنان ما که بسیار با استعداد هستند.”