مرجع خبری رئال مادرید : گوتی بازیکن اسبق رئال مادرید با دیلتا لئوتا مجری سرشناس ایتالیایی گفتگویی داشت.

گوتی در مورد جادوی رئال مادرید گفت :” جادوی رئال مادرید این است که هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. این جادوی این باشگاه است. وقتی بازی رئال مادرید را می بینی، می توانی تصور کنی که هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد، حتی وقتی که تیم باخته است، باور داری که ممکن است برنده شوند. این جادوی رئال مادرید است. در هیچ لحظه ای نمی دانی که بازی  چطور تمام می شود.”

وی در مورد دوران فوتبالش نیز صحبت کرد و گفت:” یک نکته خیلی برایم دردناک است و آن هم این است که هرگز در تیم ملی در یورو یا جام جهانی بازی نکردم. این برایم خیلی دردناک است. همه تلاشم را کردم تا در این مسابقات نباشم. این اتفاق رخ داد و به هر صورت دیگر گذشته است.”

گوتی در مورد پاس پشت پای به یادماندنی خود در ریازور به بنزما گفت :” بهترین نکته این بود که بنزما، صحنه را ادامه داد. او ممکن بود که ناگهان ایستاده باشد. کار راحت این بود که خودم شوت کنم اما در آن صورت هیچ کس آن گل را به یاد نمی آورد. پانزده سال از آن حرکت می گذرد و همچنان مردم در خیابان با من در موردش صحبت می کنند و کلیپش را به من نشان می دهند و از من می پرسند که چطور آن کار را کردم.”

شماره 14 اسبق رئال در مورد مقایسه نسل کهکشانی ها با نسل کنونی گفت:” شاید نسل کنونی یکی از بهترین تیم هایی است که دیده ام. خیلی بهتر از نسل کهکشانی ها هستند. در نسل کهکشانی ها بازیکنان خوبی وجود داشتند اما به خوبی تیم کنونی نبودند. تیم کنونی فوق العاده است و اگر امباپه به آنها ملحق شود، به تیمی ملحق می شوند که نه تنها در فوتبال اسپانیا بلکه در فوتبال اروپا تاریخ سازی می کنند.”