مرجع خبری رئال مادرید : ناچو فرناندز کاپیتان رئال مادرید با سوایت یوفا در مورد فینال چمپیونزلیگ صحبت کرد.

فینالی دیگر:” خیلی خوشحالم که به فینالی دیگر راه پیدا کردم و در باشگاه محبوبم  می توانم تاریخ سازی کنم. انگیزه بالایی داریم. بردن چمپیونزلیگی دیگر بهترین اتفاقی است که برای این باشگاه می تواند رخ بدهد. خیلی خوشحال و مفتخر هستیم و ذهنیت برنده را داریم. همیشه مثبت نگر هستیم و می دانیم که فینال ها چقدر مشکل هستند. این می تواند روز بزرگی باشد. هر سال فکر می کنیم که می توانیم چمپیونزلیگی دیگر ببریم اما مشکل است. می دانمیم که یک هشتم نهایی، یک چهارم نهایی و … در راه استا و به حریفان بسیار مشکلی برخورد خواهیم کرد. هر چقدر نزدیک تر می شویم، بیشتر مو به تنمان سیخ می شود.

آنچلوتی:” مربی ایست که به خوبی با ارزشهای باشگاه سازگار است.  حضورش باعث می شود که بازیکنان خوشحال و راحت باشند. به بردن ادامه می دهیم و در باشگاهی نظیر رئال توقعات و فشار روزمره وجود دارد.”

کاپیتانی رئال مادرید:” در کل عمرم این جا بوده ام و برایم خیلی خاص است. هم تیمی هایم و افراد درون باشگاه می دانند که این جا خانه من است. این ارزشها را والدینم و رئال مادرید به من یاد داده اند. من در خانه خودم بزگر شدم اما رئال مادرید خانه دیگر من است. آنها من را به این جایی که در ان هستند رساندند. هر چند که قبلا بازوبند را نمی بستم اما همیشه خود را بازیکن مهمی در تیم می دانستم. کل عمرم را در این جا می دانم و رئال مادرید را بیشتر از هر باشگاهی می شناسم. حس می کنم که هم تیمی هایم این احترام را به من دارند اما منطقا وقتی که روزی رسید که کاپیتان شدم، حس خوشحالی بی اندازه ای داشتم. این چالش بسیار مهمی است و مسئولیت بزرگی روی من ایجاد می کند. هر چند که شرایط خوب پیش رفته اما پذیرش این مسئولیت آسان نیست. این باعث می شود که حتی خودت به خودت بیشتر برای کسب جامها فشار بیاوری و برای کسب جامها به سیبلس بروی.”

رئال مادرید برای تو یعنی چه؟” مفاهیم زیادی دارد. باشگاه بسیار بزرگی هستند و کلمات زیادی برای توصیفشان وجود دارد اما بی تردید تلاش، فداکاری و ناامید نشدن بزرگترین مفاهیم هستند. در طول سالها نشان داده ایم که تا آخرین لحظه هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. هرگز ناامید نمی شویم هر چند که به خودمان و تلاشمان باور داریم. از بچگی به تو یاد می دهند که برای بردن تلاش کنی و ارزشهای فوق العاده ای به تو آموخته می شوند.”

ارزش ها برای جوان تر ها:” با حضور چنین بازیکنانی کار ساده تر می شود چون استعداد فوق العاده ای دراند. به عنوان کاپیتان این باشگاه باید تلاش  روزمره داشته باشی. در هر تمرین و هر لحظه باید تلاش کنی و بهترین عملکردت را داشته باشی. هر روز باید بهترین عملکردت را داشته باشی.”