در پانزده سال اخیر بیش از 900 هزار نفر در سرتاسر دنیا صاحب کارت مادریدیستا شده اند. مرجع خبری رئال مادرید هم از بهار 1395 و پس از یازدهمین قهرمانی اروپایی، برای اولین بار در ایران با هماهنگی نمایندگانش در اسپانیا، کار تهیه کارت مادریدیستا را آغاز کرد تا ایرانی ها هم مثل کل مردم دنیا حس رئالی بودن را داشته باشند. مرجع خبری ) کار ثبت نام را انجام می دهد.به قول سایت رئال مادرید با این کارت هر چقدر هم از رئال دور باشید باز هم حس رئالی بودن خواهید داشت…

قرعه کشی سالانه سفر به مادرید، ارسال مجله های رسمی، قرعه کشی ماهانه اشیای باشگاه مثل کلاه و توپ رئال مادرید برخی از مزایای این کارت ها می باشند.

قیمت کارت بیسیک (صرفا کارت خالی) با احتساب کارمزد بانکی، هزینه پست و … معادل 46 دلار (به قیمت دلار روز) می باشد. قیمت کارت ویژه (با خدمات کارت بسیک به علاوه 3 تا 4 مجله در طول سال)  معادل 78 دلار می باشد.

برای گرفتن کارت مادریدیستا الزامی به داشتن پاسپورت نیست.

برای ثبت نام هر کدام از دو  کارت می توانید روی لینک مربوط به هر کدام کلیک کنید و با بررسی جوانب و ویژگی های هر یک، یکی را انتخاب کنید. پس از پر کردن فرم به صفحه پرداخت آنلاین ارجاع داده می شوید. در صفحه مربوطه مبلغ کارت مورد نظر را بپردازید و پس از آن منتظر دریافت کارت بمانید، به همین سادگی!

در صورتی که با پرداخت آنلاین مشکل دارید هم مبلغ مذکور را به شماره کارت 6104337761233880 بانک ملت (به نام حامد فلاح) واریز نمایید و بعد از ان با ایمیل shoma@real-madrid.ir یا آیدی تلگرام http://t.me/madridismo_iran  در تماس باشید تا اطلاعات تکمیلی در اختیارتان قرار گیرد.

تنها نکته مربوط به عزیزان زیر 18 سال می باشد که برای ثبت نام حتما باید شماره پاسپورت پدر یا سرپرست خود را داشته باشند در غیر این صورت امکان ثبت نام برایشان وجود ندارد.

کارت مادریدیستا بیسیک

کارت مادریدیستا ویژه