مرجع خبری رئال مادرید : تیم ملی اسپانیا که در ساده ترین گروه ممکن در یورو 2020 قرار دارد در دومین بازی خود هم دومین تساوی را کسب کرد و حالا خطر حذف از یورو را به صورت جدی حس می کند!

در حقیقت تیم ملی اسپانیا پس از تساوی مقابل سوئد این بار در مقابل لهستان تن به تساوی داد. لهستان در این مسابقات نشان داده که تیم باکیفیتی نیست و به جز لواندوفسکی عملا هیچ چیز دیگری از این تیم نمی توان دید اما با این وجود اسپانیا  که برای اولین بار در تاریخش بدون رئالی ها به بازیهای ملی رفته نتوانست آنها را شکست بدهد و حالا کارش برای صعود به اما و اگر کشیده شده است.

در حقیقت موراتا در یک صحنه آفساید به شدت مشکوک در نیمه اول گلزنی کرد که لوا در نیمه دوم جواب داد. موراتا که در سالهای اخیر تا جایی که می توانسته به رئال متلک انداخته، در نیمه دوم چند موقعیت شامل ریباند پنالتی در موقعیت دروازه خالی را از دست داد.

اسپانیا حالا باید در هفته پایانی اسلواکی را شکست بدهد تا صعود کند در حالی که احتمالا اسلواکی بسیار بسته بازی کند چرا که آنها با مساوی هم قطعا صعود می کنند.  حالا لوئیز انریکه و عوامل رسانه ایش که در هفته های اخیر به راموس توهین کردند و بازیکنان درجه دو مثل پائو تورس و لاپورت را به او ترجیح داده اند، تبدیل به سوژه خنده یورو شده اند و در صورت حذف در مرحله گروهی می توانند به مضحکه بزرگ بازیها تبدیل شوند.