مرجع خبری رئال مادرید : میگل ریوس ستاره راک محبوب اسپانیایی در حال حاضر 79 ساله شده است.  او طرفدار دوآتشه رئال مادرید و گرانادا است و به بهانه بازی امشب با آس صحبت کرد. وی، دی استفانو را با الویس مقایسه کرد، مسی را با لیتل ریچاردز و کریستیانو را با جری لی لوئیز. ریوس در مورد بلینگام نیز گفت :” بلینگام کاملا می تواند نقش اسپرینگستین را در فوتبال داشته باشد. هر دو تمام نشدنی و مهارنشدنی به نظر می رسند. دو شخصیت صادق و دو پدیده. وینیسیوس نیز راک اند رول خالص است چرا که شهامت و شخصیت فوق العاده ای دارد و می دانیم که راک اند رول را سیاهپوستان ابداغ کرده اند. او با خلافیت و جنگندگی از حقوق خود دفاع می کند. رودریگو؟ او هم یک نابغه است اما اگر بخواهیم در موردش موسیقایی صحبت کنیم، از نظر من بیشتر به پاپ شبیه است! مودریچ و کروس هم بیشتر شبیه  چاک بری و فتس دومینو هستند، پیشگامان راک اند رول که فناناپذیر و دست نیافتنی بودند.”

هالند یا امباپه؟” فکر می کنم که هالند مناسب تر است. مسئله امباپه به یک سریال تبدیل شده است و این حس را دارم که رئال مادرید با بازیکن نروژی صاحب یک ترکیب فوق العاده می شود.”

مقایسه رئال و بارسا با بیتلز و رولینگ استونز:” بارسا با توجه به سبک فوتبال هماهنگ خود به بیتز شبیه است و رئال به واسطه چمپیونزلیگ هایش شبیه رولینگ استونز است. جنگیدنشان برای کسب موفقیت بیشتر شبیه هارد راک است!”

پیکه و صحبت هایش در مورد چمپیونزلیگ اخیر:” او به یک جنجال ساز حرفه ای تبدیل شده است. برخی افراد دوست دارند برای خود جنجال درست کنند و تا به اهداف تبلیغاتی خود برسند.”

حاضری که رئال مادرید امسال چمپیونزلیگ را ببرد و گرانادا به لیگ دسته دو سقوط کند؟” حاضر نیستم که با این کلاهبرداری احساسی کنار بیایم. گزینه ایده آل این است که رئال فاتح چمپیونزلیگ و گرانادا فاتح لالیگا شود. می دانم که غیرممکن است اما رویاپردازی رایگان است.”

دوست داری در برنابئوی جدید اجرا کنی؟” مشکل است. این برنج زیادی برای مرغی مثل من است!” (معادل ضرب المثل لقمه گنده تر از دهان برداشتن).”