تصویر دیده نشده : بوسه کارواخال برای نیمار !

مرجع خبري رئال مادريد : یکی از تصاویر بامزه فینال کوپا که چندان دیده نشد ، بوسه تمسخر آمیز کارواخال برای نیمار پس از بازی بود .

Read more

کریستیانو :” من همیشه می خواهم بازی کنم “

مرجع خبري رئال مادريد : کریستیانو در مصاحبه با اسپورتسکه نووستی گفت :” همیشه می خواهم بازی کنم . از فوتبال ، کار ، حرفه و زندگیم لذتا می برم . Read more

ادعای ال موندو : رئالی ها به بازیکنان بارسا توهین کردند ، نه کاتالان ها!

مرجع خبري رئال مادريد : خبرنگاران ال موندو دپورتیوو انگار فیلم تخیلی زیاد نگاه می کنند . آخرین نمونه اش ، ادعای عجیبشان در مورد رئالی بودن کسانی بود که بارا را هفته گذشته هو کردند .

Read more

گذشت یک سال از اولین بازی کاسمیرو

مرجع خبري رئال مادريد : درست یک سال پیش در چنین روزی کاسمیروی برزیلی اولین بازی خود را در رئال مادرید داشت و خوش درخشید .

Read more

مودریچ ، یار غار گرت بیل

مرجع خبري رئال مادريد : گرت بیل در رئال مادرید شروع آسانی نداشت و روزهای مشکلی را سپری کرد اما همیشه یک نفر در کنارش بود .

Read more

ایسکو مقابل بایرن قربانی می شود

مرجع خبري رئال مادريد : هر چند که هر 11 بازیکن رئال در مقابل بارسا عالی بودند اما بازگشت کریستیانو باعث می شود که ناچارا یکی از 11 فیکس فینال کوپا از ترکیب کنار برود . ایسکو آن قربانی است .

Read more

کارلو ، کابوس بایرن

مرجع خبري رئال مادريد : آنجلوتی شش بازی مقابل بایرن داشته که حاصلش درخشان بوده است : 4 برد و دو تساوی .

Read more

رسیدن رئال مادرید آنجلوتی به بهترین میانگین گل تاریخ چمپیونزلیگ

مرجع خبري رئال مادريد : رئال مادرید آنجلوتی بهترین میانگین تاریخ چمپیونزلیگ را از نظر شمار گلزنی در ده بازی آغازین در اختیار دارد .

Read more

مارسلو و کوئنت رائو ، الگوهای روچه

مرجع خبري رئال مادريد : لوئیز روچه ، دفاع چپ ویتوریا گیمارش گفت که الگوهیاش دو دفاع چپ رئال یعنی مارسلو و کوئنت رائو هستند .

Read more

آرسنال به دنبال کاسمیرو و ایسکو

مرجع خبري رئال مادريد : آرسنال نگاهش را برای سال بعد به دو ستاره جوان خط هافبک رئال مادرید جلب کرده است .

Read more