گرت بیل و گلی که جاودانه شد

مرجع خبري رئال مادريد : گل گرت بیل از آن گلهایی بود که تا سالها در خاطر می ماند هیچ کس نمی تواند چنین استارت بی نظیری را از یاد ببرد . یک گل تاریخی که در فرهنگ فوتبال اثرش را خواهد گذاشت . کل دنیا آن را به یاد خواهد سپرد و مثل ترانه های تاریخی ، در ذهن ها ماندگار می شود .

Read more

تصاویر : جشن کوپای مادریدیسموها در برج میلاد

مرجع خبری رئال مادرید : رئالی ها پس از فینال کوپا دل ری در برج میلاد ، جشن کوتاه اما لذت بخشی برپا کردند .

Read more

ویدئو : کارتون فینال کوپای 2014 !

مرجع خبری رئال مادرید : افرادی خوش ذوق ، فینال کوپا و لحظات مهمش را با نگاه طنز به شکل انیمیشن به تصویر در آوردند : بیل به شکل یک سوپر قهرمان ، آلوس در حال رقص ، راموس با پیراهن اوزیل و مارسلو در حال میل کردن ساندویچ !

Read more

رئال – بایرن ، دوئل 40 ساله

مرجع خبري رئال مادريد : بایرن چهارشنبه به برنابئو می آید . این تیم همیشه برای رئال یک کابوس بوده است . به خصوص در دهه های 70 و 80 .

Read more

ویدئو : گل گرت بیل به ایسلند ، مشابه گل فینال

مرجع خبری رئال مادرید : استارت 60 متری گرت بیل مقابل بارسا برای هر کسی عجیب بود به جز خودش . در حقیقت درست یک ماه پیش بود که خود این بازیکن گل مشابهی را به ایسلند در یک بازی دوستانه با تیم ملی ولز زده بود .

Read more

آلبیول :” گل گرت بیل خیلی زیبا بود “

مرجع خبري رئال مادريد : آلبیول ، مدافع ناپولی پیش بینی کرده بود که رئال 2-1 فینال را می برد که حرفش هم درست از آب در آمد .

Read more

اسپورت 3 : پیشنهاد 250 میلیونی برای مسی در تابستان قبلی

مرجع خبري رئال مادريد : آینده لئو مسی روی هواست . بارسا دارد زمینه چینی ها را برای فروشش پس از جام جهانی آغاز می کند که احتمالا چنین فروشی با توجه به افت بازیکن با قیمت بالایی نخواهد بود .

Read more

سرخوشی پرز از جشن بزرگش / ” هنوز 20 درصد بیل را هم ندیده اید “

مرجع خبري رئال مادريد : شب 16 آوریل 2014 به این آسانی ها از یاد و خاطر فلورنتینو پرز پاک نخواهد شد . بنا بر بسیاری از دلایل و مدارک ، این بزرگترین شبش پس از مدتهای مدید بود . Read more

کریستیانو و چهار بادیگارد اختصاصی برای جام جهانی

مرجع خبري رئال مادريد : کریستیانو در جام جهانی بادیگارد اختصاصی خواهد داشت . در حقیقت او قرار است که به همراه چهار بادیگارد در برزیل فعالیت کند .

Read more

دی ماریا ، مروارید گرانقیمت کارلو

مرجع خبري رئال مادريد : وقتی که در آخرین روز فصل نقل و انتقالات تابستانی ، آنجلوتی تصمیم به رفتن اوزیل گرفت ، شبی مثل چهارشنبه را در رویاهایش می دید . با دی ماریای گل زن ، بی نظیر و کاملا در خدمت تیم که با تلاش و فوتبالش می تواند اثری بی نظیر بگذارد . حالا کارلو دارد مزد آن تصمیم را می گیرد .

Read more