په په مشکلی برای آلیانس ندارد...

مرجع خبری رئال مادرید : په په ، دفاع وسط رئال در بازی مقابل بایرن در دقیقه 72 به علت مصدومیت زمین را ترک کرد اما به نظر می رسد که مصدومیتش جدی نیست . ...

ایکر :” اولین فینال در مونیخ ...

مرجع خبري رئال مادريد : ایکر کاسیاس یک توپگیری خارق العاده در مقابل گوتزهخ داشت . وی پس از بازی گفت که رئال باید مراقب بازی برگشت با بایرن باشد . ...

کریستیانو :” برخی نمی خواستند...

مرجع خبري رئال مادريد : کریستیانو رونالدو در کنفرانس مطبوعاتی گفت که برخی نمی خواسته اند که او امروز بازی کند . (بیشتر…)...

“مادرید عروسیه …! ̶...

مرجع خبري رئال مادريد : برج میلاد باز هم برای رئالی ها خوش یمن بود . به فاصله یک هفته پس از فینال کوپا ، باز هم رئالی ها در برج میلاد گرد هم امدند و پ...

په په مشکلی برای آلیانس ندارد

مرجع خبری رئال مادرید : په په ، دفاع وسط رئال در بازی مقابل بایرن در دقیقه 72 به علت مصدومیت زمین را ترک کرد اما به نظر می رسد که مصدومیتش جدی نیست .

ادامه نوشته

ایکر :” اولین فینال در مونیخ خواهد بود “

مرجع خبري رئال مادريد : ایکر کاسیاس یک توپگیری خارق العاده در مقابل گوتزهخ داشت . وی پس از بازی گفت که رئال باید مراقب بازی برگشت با بایرن باشد .

ادامه نوشته

کریستیانو :” برخی نمی خواستند امروز من بازی کنم “

مرجع خبري رئال مادريد : کریستیانو رونالدو در کنفرانس مطبوعاتی گفت که برخی نمی خواسته اند که او امروز بازی کند .

ادامه نوشته

“مادرید عروسیه …! “

مرجع خبري رئال مادريد : برج میلاد باز هم برای رئالی ها خوش یمن بود . به فاصله یک هفته پس از فینال کوپا ، باز هم رئالی ها در برج میلاد گرد هم امدند و پیروزی دلچسب خانگی مقابل بایرن را جشن گرفتند .

ادامه نوشته

رئال مادرید 1-0 بایرن مونیخ / پرچم قرمزو بکن تو …ت !

مرجع خبري رئال مادريد : رئال مادرید با درخشش سن ایکر و با یک بازی منسجم توانست که بایرن و گواردیولا را مقهور خود کند .

ادامه نوشته

خاویر مارتینز ، اسلحه مخفی پپ

مرجع خبری رئال مادرید : خاویر مارتینز یکی از عناصر مهم بایرن در بازی امشب خواهد بود . او اولین اسپانیایی تاریخ است که با پیراهن بایرن مقابل رئال قرار می گیرد .

ادامه نوشته

بازیکنان رئال :” امشب برنابئو گل می زند “

مرجع خبری رئال مادرید : برای بازیکنان رئال خیلی مهم است که امشب حجمایت کامل برنابئو را داشته باشند . در حقیقت آنها این را مهمترین بازی فصل تیمشان می دانند .

ادامه نوشته

کمپو :” شانس فینالیست شدن رئال بالاست “

مرجع خبری رئال مادرید : ایوان کمپو ، پیشکسوت رئال گفت که این تیم شانس زیادی دارد تا پس از بازی امشب مقابل بایرن بتواند که راهی فینال چمپیونزلیگ شود .

ادامه نوشته

پرس کردن خط دفاع حریف ، ماموریت ویژه مهاجمان

مرجع خبری رئال مادرید : آنجلوتی از مهاجمانش امروز کاری به جز گلزنی خواسته است : پرس کردن مدافعان حریف برای کسب نتیجه ای مناسب .

ادامه نوشته

آمار خواندنی برای رئال – بایرن : تکراری ترین دوئل تاریخ اروپا

مرجع خبری رئال مادرید :رئال – بایرن بی تردید تماشایی ترین دوئل هفته های اخیر را تشکیل خواهد داد .

ادامه نوشته