مرجع خبری رئال مادرید : دوشنبه از راه می رسد اما زندگی امباپه به شرایط عادی برنمی گردد. در حقیقت پی اس جی تصمیم گرفت که این مهاجم را نبخشد. امباپه فردا همچنان با مازادها در ساعت 10 صبح تمرین می کند در حالی که بقیه بازیکنانی که از اردوی آسیایی برگشته اند، فردا ساعت 17 به وقت محلی تمرین خواهند کرد. در واقع امباپه حتی فرصت رویارویی با هم تیمی هایش را هم ندارد.  الخلیفی به شدت از امباپه عصبانی است و با وادار کردن این بازیکن به تمرین کردن در مازادها قصد انتقام گیری را از این بازیکن دارد.

پی اس جی پس از دو شکست، یک تساوی و یک برد از تور آسیایی برمی گردد. امباپه که اخیرا به ساردینیا سفر کرده و با رودریگو عکس گرفته، باید فردا به تمرین پی اس جی برگردد اما خبری از رویارویی با انریکه یا هم تیمی های دیگرش نیست چون او در شیفت صبح تمرین می کند و بقیه در شیفت بعد از ظهر. پی اس جی این روزها در حال چیدمان آینده اش بدون امباپه است و به همین خاطر در مسیر جذب دمبله، گونسالو راموس و کولو موانی قرار دارند.  کیلیان قطعا از لیست اولین بازیهای رسمی فصل پی اس جی نیز خط می خورد.

میررر از سویی مدعی شده است که تیم هایی نظیر چلسی، لیورپول و آرسنال از این که امباپه را برای یک فصل به صورت قرضی به خدمت بگیرند، استقبال کرده اند.