مرجع خبری رئال مادرید: اختلافات شدید امباپه با لوئیز انریکه برای یک بار دیگر ثابت کرد که بازیکن فرانسوی می تواند بزرگ ترین سم برای رختکن رئال مادرید باشد.

مدیران رئال مادرید و شخص فلورنتینو پرز عاشقانه امباپه را دوست دارند و حاضرند با همه بدی های این بازیکن بسازند اما حقیقت این است که این بازیکن جدا از آن که از نظر دستمزد، جو رختکن را به هم خواهد ریخت (دستمزد ثابتش در رئال مادرید از مجموع دستمزد بلینگام، وینیسیوس و رودریگو روی هم بیشتر است!) بلکه به واسطه شخصیت خودخواه خود، جو رختکن را هم برآشفته خواهد کرد.

امباپه در سالهای اخیر با نیمار و مسی به مشکل خورده بود و حالا به نظر می رسد که با انریکه دچار مشکل شده است و جنگ لفظی میان این دو بالا گرفته است. امباپه به خاطر پستش درون زمین با انریکه دچار اختلاف شده است، نکته ای که شاید در رئال هم در آن به اختلاف بخورد. در حقیقت در حال حاضر وینیسیوس و رودریگو هر دو در پست دفاع چپ می درخشند، پستی که امباپه به شدت به آن علاقمند است و اگر کیلیان به رئال بیاید، هر دو بازیکن باید پستشان را عوض کنند و همین مسئله هم جو رختکن را بیشتر به هم می ریزد.

خوشحالی نکردن امباپه پس از گلزنی به لیل توسط برخی به نشانه اختلافش با انریکه و دلخوری او از حضور در پست مهاجم نوک تعبیر شده است. دلیل دیگر اختلاف امباپه و انریکه به بازی با دورتموند برمی گردد. در آن بازی، انریکه از تیمش خواست تا ریتم بازی را پایین بیاورند و نتیجه را حفظ کنند تا صعود به خطر نیافتد در حالی که امباپه می خواست تیم فشار بیاورد و گل بزند!

امباپه در این فصل با شانزده گل در شانزده بازی در لیگ فرانسه آمار بدی نداشته اما شخصیت بدعنق و بچه ننه او باعث می شود تا اصرار پرز به خرید او به شدت نگران کننده باشد چرا که ممکن است که این بازیکن در رختکن رئال مادرید جوی مسموم را ایجاد کند.