مرجع خبری رئال مادرید : لوئیز انریکه و کیلیان امباپه به نظر می رسد که پایان خوشی نداشته باشند. پی اس جی امشب در دور برگشت یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ بازی می کند و در حالی که طبیعی این است که کیلیان ستاره اصلی تیم باشد اما صحبت های اخیر انریکه این را نشان نمی دهد.

در حقیقت امباپه از زمان اعلام جدایی از پی اس جی،  در ترکیب انریکه به شدت کمرذنگ  شده است. انریکه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با سوسیه داد احتمال این که امباپه در این بازی هم همچون بازیهای لیگ فرانسه در میانه بازی تعویض شود را رد نکرد.

مدیران پی اس جی به انریکه آزادی عمل داده اند تا در مورد بازیکنانش تصمیم بگیرد و این مربی هم تصمیم گرفته که تیمش را به نبودن کیلیان عادت بدهد. امباپه می داند که امسال آخرین فرصت را دارد تا پس از هفت سال در پی اس جی به قهرمانی اروپا برسد.  این بازیکن در این فصل در 33 بازی 32 گل زده و عملکرد خوبی داشته است. امباپه 21 گل در لیگ فرانسه زده که فعلا از هری کین با 27 گل در بوندسلیگا عقب است اما همچنان می تواند به کسب کفش طلا امید داشته باشد.

از طرفی کریستوف دوگاری بازیکن اسبق فوتبال فرانسه از انریکه به خاطر نحوه مدیریت ماجرای امباپه انتقاد کرد. وی اظهار داشت :” برای اولین بار در پی اس جی، مربی این شهامت را پیدا کرده که امباپه را از زمین خارج کند. البته رفتار لوئیز انریکه تحریک آمیز است و حرفهایش را قبول نمی کنم. آیا تیمش بدون امباپه بهتر بازی می کند؟ باید این ادعا را ثابت کند. امباپه کاپیتان تیم ملی فرانسه و کاپیتان پی اس جی است و دلیلی نیست که با او این گونه برخورد شود. لوئیز انریکه حق دارد که او را از زمین خارج کند هر چند که دلیلی برای این کارش  ارائه نمی دهد. آیا این شرایط یک سیرک است؟ این دیگر چه مسخره بازی ایست؟”