مرجع خبری رئال مادرید : کیلیان امباپه ستاره پی اس جی در این فصل با جدایی مسی و نیمار عملا به تک ستاره تیمش تبدیل شد اما شروع فصل این تیم به خصوص در لیگ قهرمانان اروپا این حس را ایجاد کرده که کیلیان در تیم جدیدش ناکام بوده است.

در حقیقت امباپه در حال حاضر، ستاره اصلی پی اس جی به شمار می رو اما عملکرد ضعیف پی اس جی در این فصل و ناکامی تیم انریکه، زنگ خطر را به صدا در آورده است. پی اس جی در لیگ فرانسه با سه برد، سه تساوی و یک شکست در رتبه پنجم قرار گرفته و اصلا حس و حال خوبی ندارد. آنها در چمپیونزلیگ نیز شکستی تحقیرآمیز را مقابل نیوکاسل تجربه کردند. در حقیقت پروژه قطری ها بعید نیست که برای یک فصل دیگر با شکست مواجه شود.

امباپه با هفت گل در شش بازی، در مسیر تبدیل شدن به آقای گل لیگ فرانسه قرار دارد اما عملکردش مقابل نیوکاسل با انتقادهایی مواجه شد و نشریه اکیپ به او نمره دو از ده را داد. کیلیان در پایان فصل به اتمام قراردادش با پی اس جی می رسد و اگر در این فصل زیر نظر انریکه در پی اس جی موفق نباشد، شانس جدا شدنش بیشتر می شود چرا که دلیلی وجود نخواهد داشت تا کیلیان پس از هفت فصل ناکام در پاریس، همچنان در این تیم بماند.